Coraz bardziej smutne doniesienia na temat kryzysu klimatycznego wszystkich nas skłaniają do przemyślenia swoich decyzji zakupowych. Z drugiej strony trwa szał letnich wyprzedaży. Jak tu nie zwariować? W MESSO wierzymy, że zamiast dziesięciu przypadkowych produktów z sieciówek, wykonanych nierzadko z syntetycznego materiału i na dodatek tysiące kilometrów od Polski, lepiej upolować jedną rzecz, która zostanie z nami na lata. Materiały, z których szyjemy nasze ubrania, mają dla nas ogromne znaczenie. Zawsze długo pochylamy się nad ich wyborem, bo to, co ma kontakt z naszą skórą, musi być zmysłowe, wygodne i zdrowe. Co więcej, nasze ubrania powstają całkowicie lokalnie: na miejscu w Warszawie zatrudniamy projektantkę, konstruktorkę, szwaczki.
Dziś w ramach akcji Outfit of the Day przepiękna Kate in style w naszej sukience maxi – LUNA ze zmysłowym rozcięciem. Na swoim blogu Kasia opisała, jak dzięki naszemu projektowi przekonała się do sukienek maxi w ogóle. Długa, przyjemna w dotyku sukienka z jednego kawałka materiału i z półdługim rękawem ma to do siebie, że jest w zasadzie kompletną kreacją: wystarczy dobrać buty, torebkę i ponadczasowa, uniwersalna stylizacja gotowa!
Więcej zdjęć z tej stylizacji znajdziecie na blogu Kateinstyle.pl
Da się więc znaleźć złoty środek. Angielski „sweet spot”. Punkt równowagi między byciem fair wobec środowiska naturalnego a codziennymi dylematami spod znaku „nie mam co na siebie włożyć” ?

PS. Jeżeli spodobała się Wam stylizacja Kasi, to mamy dla Was dobrą informację! Od teraz, w ramach naszej akcji #OOTD na naszym blogu, po wpisaniu kodu OOTD w naszym sklepie on-line otrzymacie dodatkowy rabat 15% na produkty ze stylizacji dnia (w tym przypadku sukienka LUNA). Akcja trwa do wtorku do końca dnia!

Zapraszamy do naszego sklepu online!

ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO