50 shades of olive

Oliwkowy, khaki – określeń na ten kolor jest wiele. Świetnie komponuje się z wszelkimi kolorami ziemi, ale i złotem, które królowały na wybiegach na wiosnę i lato 2020. Oliwka i złoto to wyjątkowo namiętny romans. Do khaki pasuje także szafran i popiół, a zatem kolejne hity nadchodzącego sezonu. Latem z powodzeniem zestawisz oliwkę z bielą czy beżem.

Inspiracji dla zestawienia tego koloru z innymi jest w tekstach kultury wiele. Travellerka powracająca z safari? Wojowniczka korporacji wracająca z frontu po nierównej, ale wygranej batalii? Choć kojarzy się z kamuflażem, w rzeczywistości oliwkowy kolor ma tyle twarzy, ile mu ich nadamy! To jak, odważysz się?

Tworząc nasze kolekcje, staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby, ale także iść z duchem czasu. Zobacz nasze propozycje stylizacji z sukienką CAMILLE, oraz zajrzyj do naszego sklepu online, gdzie czeka na Ciebie 35% rabat na sukienkę! Kliknij w dowolne zdjęcie, aby przejść do sklepu!

Ta sukienka ma wiele atutów w jednym. Po pierwsze, zmysłowy olwikowy kolor, o którego zaletach mogłaś przeczytać powyżej. Po drugie, modny krój: wiązanie w pasie, rękawy i falbany na dole pozwolą na uzyskanie efektu sylwetki-klepsydry. Jedyne, co Ci pozostaje, to włożyć buty, trencz, i w drogę!

Niezmiennie nie przestajecie nas zaskakiwać wariantami noszenia tej sukienki: okazuje się, że wygląda świetnie zarówno ze szpilkami, jak i sneakersami czy traperami! Ta królowa casualowych stylizacji pokocha się też zarówno z kardiganem, jak i kurtką w militarnym stylu czy ramoneską!