Początek września to cudowny moment. Trwa magia lata, cudowny sezon pełen ciepłych promieni słońca i dojrzałych owoców. Z drugiej strony nie ma się co czarować: czas wrócić do pracy, deadline’ów i codziennych obowiązków.

Dziś mamy dla Was pomysł na gładkie przejście między jednym a drugim stanem. Formalny, dwuczęściowy garnitur, w którym poczujesz się bardziej kobieco niż w niejednej sukience! Dzięki temu kompletowi w najmodniejszym obecnie kolorze bladego różu lądowanie w szarej codzienności nie musi być aż tak bolesne.

Którą marynarkę wybierzesz? Klasyczny, lekko oversize-owy fason VALES czy smokingowy fason LORIS? Do kompletu pasują zarówno cygaretki LORIS, kuloty ENZO jak i szerokie, długie spotnie LOTTE. A jeśli nie lubisz uniformów, po prostu zestaw marynarkę z ulubionymi jeansami. Miksuj i mieszaj tak, jak lubisz!

Jak co tydzień, do końca najbliższego wtorku (3.09) wszystkie elementy tej układanki kupisz z 15% rabatem! Uwaga, rabaty sumują się, a te elementy garderoby już są przecenione!

ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO

Marynarki:
Marynarka smokingowa LORIS bit.ly/OOTD5_marynarka_LORIS
Marynarka pudełkowa VALES bit.ly/OOTD5_marynarka_VALES
Spodnie
Cygaretki Loris bit.ly/OOTD5_spodnie_LORIS
Culotes ENZO bit.ly/OOTD5_spodnie_ENZO
Szerokie LOTTE bit.ly/OOTD5_spodnie_LOTTE

  • Back to Office
    Back to Office