Znacie to uczucie, kiedy w pracy zbliża się ważna prezentacja czy spotkanie i potrzebny jest biznesowy look, który podkreśli Wasz profesjonalizm, nie ujmując jednak nic z kobiecości? Kiedy garnitur to ciut zbyt wiele, ale zwiewna, krótka sukienka to zdecydowanie za mało? Na takie okazje warto zaopatrzyć się w naszą granatową sukienkę CHIARA z podkreśloną talią, rękawem zakrywającym łokcie i w długości midi.

Po pierwsze – kolor. Nie od dziś wiadomo, że granat to taka bardziej stylowa czerń. Zwłaszcza w monochromatycznym wydaniu. Sto punktów do biznesowego wizerunku!
Po drugie – krój. Ta sukienka zakrywa (i odkrywa) dokładnie tyle, ile powinna. Nie mniej, nie więcej. Zarysowana talia i delikatna falbana podkreślą Twoje kobiece atuty.
Po trzecie – materiał. Wysokogatunkowa wiskoza pozwala Twojej skórze oddychać, co jak wiemy bywa kluczowe, gdy stres zapiera dech.
Po czwarte – wykonanie. Zaprojektowana i uszyta w Warszawie, sukienka CHIARA będzie Twoją wizytówką i dowodem profesjonalizmu.

Jak co tydzień, do końca najbliższego wtorku (17.09) kupicie tę stylizację z -15% rabatem (kod: OOTD).

Stylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSOStylizacja dnia - MESSO

Na zdjęciu: Sukienka CHIARA w kolorze granatowym
http://bit.ly/OOTD_CHIARA_GRANATOWA

  • Back to Office
    Back to Office