Szara krata to mocny trend na jesień i zimę 2019 r. Niemniej, czy przypominacie sobie jesień, podczas której kratki różnej maści nie królowały? My chyba nie!

Szara marynarka idealnie dopełni codzienny, jak i biznesowy look w zestawieniu z koszulą lub – mniej formalnie – białym lub czarnym topem. Uwielbiamy ją też przewiązaną ulubionym, skórzanym paskiem! Pasuje zarówno do spodni, jak i długiej, plisowanej spódnicy i botków.

Dla wszystkich z Was, które tej jesieni będą chciały porzucić dżinsy czy wysłużone czarne cygaretki, mamy coś równie uniwersalnego: szare spodnie w kratę. Występują w dwóch odsłonach do wyboru: szerokie, długie i wąskie cygaretki z nogawką 7/8 długości. Szerokie spodnie królowały w tym sezonie na wybiegach u Chanel, Aalto czy Coach. Trend ten nie pierwszy już sezon lansują również infuencerki.

Marynarka: Adelle
Spodnie szerokie: LOTTE
Spodnie cygaretki: LORIS

Tylko do najbliższego wtorku, zgodnie z naszą tradycją, wszystkie produkty z naszej stylizacji (w tym wypadku Marynarkę oraz dwa modele spodni w szarą kratę) kupicie z dodatkowym rabatem 15%! Wystarczy, że wpiszecie kod OOTD w koszyku zakupowym.

ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
  • Winter SALE part II: wybrane modele do 200 zł!
    Winter SALE part II: wybrane modele do 200 zł!
  • Back to Office
    Back to Office