Skóra muśnięta słońcem. Złote, popołudniowe godziny spędzane leniwie na łonie natury. W późnym sierpniu jest już coś z jesieni. Dziś w ramach stylizacji dnia prezentujemy sukienkę ARIA w interpretacji instagramerki Magdaleny. To klasyczna sukienka mini o trapezowym kroju z dekoltem w łódkę i długim rękawem zakończonym gumką. Pochodzi z naszej najnowszej kolekcji ZODIAC. Ta kolekcja to hołd złożony postmodernistycznemu pawilonowi Zodiak w centrum Warszawy, który kilka miesięcy temu powrócił na mapę miasta po gruntownej rewitalizacji. Kultowe niegdyś miejsce posłużyło naszej projektantce za inspirację i dzisiejszą interpretację starego dobrego miejskiego szyku. A wszystko to w hołdzie kobiecości.

Sukienkę można nosić luźno lub przewiązać ją w talii paskiem wykonanym z tego samego materiału. ARIA doskonale sprawdzi się jako sukienka koktajlowa, ale jej wygodny krój sprosta również wymaganiom dnia codziennego. Jest idealna na chłodniejsze wieczory późnego, dojrzałego lata, ponieważ ma długi rękaw.

Tradycyjnie już prezentowaną sukienkę możecie kupić z dodatkowym rabatem – 15% (rabat sumuje się z summer sale!). Wystarczy wpisać kod rabatowy OOTD w naszym sklepie internetowym. Akcja trwa tylko do wtorku do końca dnia. Sukienkę w wariancie kolorystycznym prezentowaną przez Magdalenę wykupiłyście co do jednej, zostało jednak jeszcze kilka sztuk w kolorze bladoróżowym, bladoniebieskim oraz w charakterystyczny, florystyczny wzór w modnym stylu boho. To jak, którą wybierasz?

 

ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO
ootd MESSO