White is for Winter!

W is for White and Winter! Wprawdzie tegoroczna zima nie dopisuje pod względem białego śniegu, niemniej trend na noszenie jasnych kolorów, a nawet bieli, trzyma się mocno. Dziś podpowiadamy, jak nosić biel zimą. Białe elementy garderoby czy wręcz stylowy biały total look to doskonały sposób na to, by ożywić zimowe stroje i wyróżnić się z odzianego w czerń i szarość tłumu. Kochamy nosić biel zimą także dlatego, że jest w tym coś lekko “posh” – zwłaszcza w total looku. Z kolei zestawiona z pastelami, beżem, szarością, ecru, kolorem kremowym, wyda się bardziej przyjazna. Miękka, przytulna, bardzo kobieca, trochę romantyczna, ale wciąż bardzo szykowna. Zobacz nasze propozycje!

Bieli nie można odmówić elegancji. Tak samo jak klasycznej, białek koszuli. Także zimą!
Zobacz koszulę!

Na jesiennozimowych wybiegach biel pojawiała się wielokrotnie. Co powiesz na przełamanie eleganckiej białej sukienki o koszulowym kroju białymi, lekko ekstrawaganckimi butami?

Czerń, biel i szarość. Trio idealne. Bluzka z niebanalnym dekoltem doskonale odkryje dokładnie tyle, ile trzeba!
Zobacz bluzkę BELLE!

Kapitalnie w bieli wyglądają wszelkie jesienno zimowe tkaniny. Grube dzianiny, flausze, mięsiste wełny. Bez obaw miksuj wszelkie odcienie bieli i ecru – tu nie można się pomylić! Białe swetry lansowali na wybiegach Jacquemus, Roberto Cavalli, Chloe i Chanel.
Zobacz sweter BRAID!

Biel niejedno ma imię. Pani Zima nosiłaby nie tylko śnieżnobiałą, ale i taką przełamaną jasną szarością.Zobacz białą sukienkię SILVIA! Zobacz szarą, monochromatyczną VALENTINĘ!

Bardzo jasny płaszcz z wełny i kaszmiru? Jesteśmy na tak! Zwłaszcza na suche, słoneczne dni, kiedy naprawdę nie chcemy już nosić szarości i czerni, ale wciąż jest na tyle zimno, aby nosić porządne, zimowe płaszcze. Ostatnie dwie sztuki w super cenie!
Zobacz płaszcz LORELLE!

Biel kocha także printy. Z powodzeniem noś do czarnych, kontrastowych rajstop i szpilek bądź kozaków.
Zobacz SILVIĘ ecru z printem!

White total look <3 Poczuj się jak Victoria Beckham! Zobacz biały garniturowy komplet IVETTE!

Białe spodnie nie są zarezerwowane tylko dla letnich miesięcy! Nie ma jednak nic gorszego niż noszenie ubłoconych spodni, dlatego pamiętaj, aby nakładać je tylko w suche zimowe dni.
Zobacz spodnie IVETTE!

Biel kocha się z mięsistymi fakturami! Ta spódniczka jest wprost zarezerwowana na zimę!
Zobacz spódnicę VALERIA!

  • Winter Neutrals, czyli zimowe beże i monochromy
    Winter Neutrals, czyli zimowe beże i monochromy