5 sposobów na przetrwanie – moda w czasach zarazy

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusza na nas niestandardowe zachowania. Dla większości z nas #zostaniewdomu to oczywistość, ale i niemałe wyzwanie. Jak nie zwariować?

1.Zjedz coś dobrego. Zamknięcie sprzyja kreatywności, także tej kulinarnej.W ostatnich dniach internet pęka w szwach jeśli chodzi o porady na temat zdrowego żywienia, które wzmocni naszą odporność. Jest masa fantastycznych blogów kulinarnych z przepisami, na których wypróbowanie nigdy nie ma czasu. Jest teraz! Polecamy White Plate – znajdziesz tu idealną równowagę między healthy a comfort food.

2.Nadrób zaległości. Co powiesz na „The morning show”? Dziesięć odcinków, gwiazdorska obsada Jenifer Aniston i Reese Witherspoon, ważny społecznie temat #MeToo. Jeśli jeszcze nie widziałaś, to jest ten moment!

3.Zrób porządki. Nigdy nie ma na nie czasu. Tymczasem porządek w szafie, pranie i prasowanie pozwalają wyrobić w sobie poczucie, że mamy coś pod kontrolą. I – co jeszcze ważniejsze – po prostu zająć myśli.

4.Uruchom zmysły. Nie tylko filmami i książkami człowiek żyje w czasach zarazy. Dlaczego nie posłuchać podcastu? Ostatnio wpadł nam w ręce (a w zasadzie w ucho) ciekawy, nowy podcast „Garderobiana”. Moda a teatr, moda a ciąża, moda a literatura – to tylko kilka z dotychczasowych tematów poruszanych w podcaście.

5.Myśl o przyszłości. Choć teraz wszyscy jesteśmy uziemieni i każdy z nas jest zmuszony zrewidować swoje plany, kwarantanna społeczeństwa nie będzie trwać w nieskończoność. Idzie wiosna! Planuj, wizualizuj co będziesz robić, czym żyć, wreszcie – co nosić. My ostro pracujemy nad wiosenno-letnią kolekcją! Poniżej jej mały przedsmak – reszta niech na razie pozostanie tajemnicą!