Inne/OffotpSlider

Skóra perforowana samochodowa. Poznaj jej atuty!

Niektórzy producenci samochodów wprowadzają na rynek rozwiązania, które nieodłącznie są kojarzone wyłącznie z nimi. Tak jest chociażby w przypadku Mercedesa, który już od wielu lat wypuszcza modele wyposażone w perforowaną, skórzaną tapicerkę. Dzięki niej, wnętrze auta prezentuje się wręcz luksusowo.

Perforowana skóra

Od strony czysto technicznej, produkcja skóry samochodowej perforowanej jest dość mocno utrudniona. Proces ten polega w głównej mierze na przekłuciu wierzchniej warstwy tejże skóry, dzięki czemu pojawiają się w niej regularnie usytuowane otwory. To właśnie dzięki tej harmonii skóra perforowana wygląda tak ekskluzywnie. Oczywiście trzeba też zaznaczyć, że perforacja ta usprawnia również proces cyrkulacji powietrza, co przedkłada się na większą żywotność przygotowanej w ten sposób powierzchni.

Skóra samochodowa perforowana

Trzeba pamiętać, że perforowana skóra jest tworzywem o dość ciekawych właściwościach. Widać to zwłaszcza podczas czyszczenia i konserwacji jej powierzchni. Dla przykładu, na skórę tą nie można nakładać nadmiernej ilości środków czyszczących. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że otwory znajdujące się na jej powierzchni będą się stopniowo zatykać. Trzeba też pamiętać, że przestrzeń znajdująca się w bliskim sąsiedztwie otworów jest bardzo podatna na zabrudzenia. Oznacza to konieczność czyszczenia skórzanej tapicerki co około 3 – 4 miesięcy, nie mówiąc tu rzecz jasna o konieczności jej regularnego konserwowania.

Skóra perforowana sklep

Gdzie można kupić samochodową skórę perforowaną? Odpowiedź jest prosta: w wielu dobrych sklepach motoryzacyjnych. Można ją nabyć np. w postaci gotowych rulonów, które potem zostaną wykorzystane jako np. obicie foteli samochodowych lub tapicerki. Można ją też nabyć w formie klasycznych mat, które nakłada się na fotele. Dzięki temu chroni się je przed zabrudzeniami i jednocześnie zwiększa się ich odporność na wytarcie lub poplamienie. Oznacza to, że skóra samochodowa perforowana ma nie tylko określone właściwości dekoracyjne, ale też i praktyczne.

Skóra perforowana hurtownia

Elegancka skóra samochodowa perforowana to synonim luksusu, trwałości i wyjątkowości. Dzięki niej wnętrze samochodu:

  • jest lepiej chronione przed zabrudzeniem,
  • prezentuje się nowocześnie i funkcjonalnie,
  • jest przedmiotem pożądania każdego miłośnika motoryzacji,
  • wypełnia się wyjątkowym i niepowtarzalną atmosferą.

Podsumowując, perforowana skóra to specyficzny rodzaj tworzywa, dzięki któremu tapicerka prezentuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Jeden komentarz do “Skóra perforowana samochodowa. Poznaj jej atuty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *