SliderZakupy/Sklepy

Torebka listonoszka Props – co wyróżnia ją spośród innych?

Wbrew pozorom torebka listonoszka nie jest współczesnym wynalazkiem. Obecna w naszym życiu od setek (!) lat teraz po prostu wróciła do łask, przyjmując nieco inne, nowoczesne i minimalistyczne formy. Przykładem jest torebka listonoszka Props, która pasuje do tak wielu stylizacji i sytuacji, że staje się produktem must-have w kobiecej szafie, a dodatkowo przekazuje pozytywną, kobiecą energię.

Listonoszka – jak wygląda i skąd ta ciekawa nazwa?

Listonoszką nazywamy średniej wielkości torebkę z jedną komorą i długim paskiem umożliwiającym zawieszenie torebki na ramieniu lub nawet przerzucenie jej przez ramię. W niektórych modelach występują też rączki, które pozwalają na noszenie torebki w ręku.

Nazwa wzięła się prawdopodobnie od… listonosza – pracownika poczty, który w swojej pracy nosi torbę zbliżoną budową właśnie do kobiecej, modnej listonoszki. Niektórzy wskazują, że historia listonoszki sięga aż średniowiecza, kiedy to stanowiła element męskiego (nie kobiecego!) wyposażenia i garderoby, pełniąc rolę podręcznej sakiewki. Listonoszka znacznie bliższa tej, jaką znamy obecnie pojawiła się najpewniej w latach 50-80. ubiegłego stulecia, a dopiero w okolicy 2008 roku zyskała współczesną formę. I już na samym początku kobiety straciły dla niej głowę! Aktualnie jest jedną z najchętniej wybieranych modeli torebek.

 

torebka listonoszka torebka listonoszka torebka listonoszka

 

Skąd tak duża popularność torebki listonoszki?

  • Z wszechstronności. Dobrze dobrana listonoszka świetnie łączy się z każdą stylizacją – casualową i oficjalną. Pasuje zarówno do codziennych wyzwań, jak i świata biznesu.
  • Z funkcjonalności. Nawet niewielki model pomieści najważniejsze akcesoria kobiety – portfel, klucze, kosmetyki, okulary. Z kolei większe listonoszki skryją w sobie nawet książkę czy zrobione po pracy zakupy.
  • Wygody noszenia. Dzięki długiemu paskowi listonoszkę można nosić klasycznie, na ramieniu lub nieco bardziej zadziornie, przerzucając ją przez ramię i ciesząc się wolnymi dłońmi.

Props – takie listonoszki zasługują na wyróżnienie

Wszystkie wymienione cechy dotyczą również torebki listonoszki Props – kobiecej, modowej marki założonej przez Joannę i jej mamę, Barbarę w 2018 roku, a która teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących kobietom ręcznie szyte, unikalne akcesoria modowe z otaczającą je większą misją i przesłaniem.

Torebki listonoszki dostępne w Props zasługują na uwagę. Przede wszystkim dlatego, że są tworzone z doskonałego materiału – miękkiego, wodoodpornego weluru na zewnątrz i wodoodpornej podszewki w środku, a ich design łączy minimalizm z prostą, funkcjonalną elegancją. To torebki na propsie! Warto podkreślić, że każda torebka listonoszka Props zawiera… liścik – odręcznie pisany i o spersonalizowanym przesłaniu. Ma on obudzić w kobiecie jej wewnętrzną siłę, podnieść na duchu i zachęcić do realizacji marzeń.

Szeroki wybór i różnorodność listonoszek sprawia, że każda kobieta może znaleźć swoją idealną. W pełni dopasowaną do jej charakteru, praktycznych potrzeb i gustu. Takiego zakupu nigdy się nie żałuje, bo torebka nie zalega w szafie – towarzyszy kobiecie podczas każdego wyjścia.

 

Jeden komentarz do “Torebka listonoszka Props – co wyróżnia ją spośród innych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *